• yin1
 • yin2
 • yin3
Добредојдовте на нашата веб-страница
 • Product Sourcing

  Извори на производи

  Нашиот професионален персонал за набавки ќе ви даде важна информација за кратко време што вклучува цена EXW од добавувачот, MOQ, дизајн, време на испорака, контрола на квалитет, логистика, царинење итн.
 • Information Gathering &Market Guiding

  Собирање информации и водење на пазарот

  собравме различни видови информации за добавувачи. И, имаме професионални работи кои зборуваат течен јазик на вашата земја можат да ве водат на пазарот.
 • Accompanying Order

  Придружен налог

  Нашиот професионален купувач кој добро го познава пазарот ќе ве води на пазарот. Споредување на квалитетот и цената, избор на добавувачи лесно и брзо, и заштедете го вашето драгоцено време.
 • Quality Control

  Контрола на квалитет

  ние строго ќе го следиме примерокот за да ја прегледаме стоката. Ако купите некои професионални производи како машина, ќе најдеме една професионална работа од овие области за да го направите КК. И да ви дадам извештај за инспекција. Само по вашата потврда, ќе започнеме да го правиме процесот на испорака.
 • Offering Sample

  Понуда на примерок

  За прилагодени производи, можеме да обезбедиме примероци за да ги потврдите. И ние исто така обрнуваме внимание на трендовите на пазарот и нудиме нов примерок за вас.
 • Order Following up

  Нарачка следење

  Нашиот професионален персонал за набавки ќе ви даде важна информација за кратко време што вклучува цена EXW од добавувачот, MOQ, дизајн, време на испорака, контрола на квалитет, логистика, царинење итн.

Зошто ЈИНО МЕERNУНАРОДНА КО., ООД

За прилагодени производи, можеме да обезбедиме примероци за да ги потврдите
 • Quality Assurance

  Обезбедување на квалитет

  Ако купите некои професионални производи како машина, ќе најдеме професионални работи од овие области за да го направите КК
 • Best-in-Class Warranty

  Гаранција најдобра во класа

  Откако ќе добиеме согласност од клиентот, ќе доставиме нарачка со добавувачи кои ја користат белешката на нашата компанија и внимателно ќе го провериме договорот за да се обезбеди точна.
 • OEM/ODM

  OEM / ODM

  Споредување на квалитетот и цената, избор на добавувачи лесно и брзо, и заштедете го вашето драгоцено време.

За нас

YINO INTERNATIONAL CO., LTD е професионална извозна компанија со повеќе од 16 години искуство. Нашата канцеларија лоцирана во провинцијата Јиву Сити, thatеџијанг, тоа е еден од најважните извозни градови во Кина. Нашите клиенти од Европа 、 Америка 、 Јужна Америка 、 Африка и други земји во светот.

 • abt1
 • abt2

Билтен

За прашања во врска со нашите производи или ценовникот, оставете ни ја е-поштата и ќе контактираме во рок од 24 часа.