За нас

YINO INTERNATIONAL CO., LTD

Кои сме ние

yyswf

YINO INTERNATIONAL CO., LTDе професионална извозна компанија со повеќе од 16 години искуство. Нашата канцеларија лоцирана во провинцијата Јиву Сити, thatеџијанг, тоа е еден од најважните извозни градови во Кина. Нашите клиенти од Европа 、 Америка 、 Јужна Америка 、 Африка и други земји во светот.

Ние специјализиравме извори на производи, собирање информации и водење на пазарот, примерок што нуди, придружна нарачка, следење на нарачката, контрола на квалитетот, обезбедување на плаќањето, складирање, испорака и изработка на релевантни извозни документи итн. Имаме стручен кадар за да ги задоволиме потребите на нашите клиенти и ние фабрики за директно поврзување за да ја зголемите вашата добивка.

Изберете нè, ​​никогаш нема да жалам, ние сме вашиот најдобар партнер во Кина. Не двоумете се да контактирате со нас!