• yin1
 • yin2
 • yin3
Mirësevini në faqen tonë të internetit
 • Product Sourcing

  Ndihmimi i produkteve

  Stafi ynë profesional i prokurimit do t'ju japë një informacion të vlefshëm në kohë të shkurtër që përfshin çmimin EXW nga furnizuesi, MOQ, dizajnin, kohën e dorëzimit, kontrollin e cilësisë, logjistikën, zhdoganimin etj.
 • Information Gathering &Market Guiding

  Mbledhja e informacionit dhe udhëzimi në treg

  ne kemi mbledhur lloje të ndryshme të informacionit për furnizuesit. Dhe ne kemi gjëra profesionale që flasin gjuhë të rrjedhshme të vendit tuaj mund t'ju drejtojnë në treg.
 • Accompanying Order

  Urdhër shoqërues

  Blerësi ynë profesionist që e njeh mirë tregun do t'ju drejtojë në treg. Krahasimi i cilësisë dhe çmimit, zgjedhja e furnizuesve me lehtësi dhe shpejt, dhe kurseni kohën tuaj të çmuar.
 • Quality Control

  Kontrolli i cilësisë

  ne do të ndjekim në mënyrë rigoroze shembullin për të inspektuar mallrat. Nëse blini disa produkte profesionale si makina, ne do të gjejmë një send profesional nga këto zona për të bërë QC. Dhe ju jap një raport inspektimi. Vetëm pas konfirmimit tuaj ne do të fillojmë të bëjmë procesin e transportit.
 • Offering Sample

  Ofrimi i Shembullit

  Për produkte të personalizuara, ne mund të sigurojmë shembuj për tu konfirmuar. Dhe ne gjithashtu i kushtojmë vëmendje trendeve të tregut dhe ofrojmë një shembull të ri për ju.
 • Order Following up

  Rendit Ndjekja

  Stafi ynë profesional i prokurimit do t'ju japë një informacion të vlefshëm në kohë të shkurtër që përfshin çmimin EXW nga furnizuesi, MOQ, dizajnin, kohën e dorëzimit, kontrollin e cilësisë, logjistikën, zhdoganimin etj.

Pra, Pse YINO INTERNATIONAL CO, LTD

Për produkte të personalizuara, ne mund të sigurojmë shembuj për tu konfirmuar
 • Quality Assurance

  Sigurimi i Cilësisë

  Nëse blini disa produkte profesionale si makineria, ne do të gjejmë një send profesional nga këto zona për të bërë QC
 • Best-in-Class Warranty

  Garancia më e mirë në klasë

  Pas marrjes së pëlqimit të klientit, ne do të bëjmë një porosi tek furnitorët të cilët përdorin letrat me shkrim të kompanisë sonë, dhe kontrollojmë kontratën me kujdes për të siguruar saktësinë.
 • OEM/ODM

  OEM / ODM

  Krahasimi i cilësisë dhe çmimit, zgjedhja e furnizuesve me lehtësi dhe shpejt, dhe kurseni kohën tuaj të çmuar.

Rreth Nesh

YINO INTERNATIONAL CO, LTD është një kompani profesionale eksporti me më shumë se 16 vjet përvojë. Zyra jonë e vendosur në provincën YIWU CITY ZheJiang, që është një nga qytetet më të rëndësishme të eksportit në Kinë. Klientët tanë nga Evropa 、 Amerika America Amerika e Jugut 、 Afrika dhe vendet e tjera të botës.

 • abt1
 • abt2

Gazete

Për pyetje në lidhje me produktet tona ose listën e çmimeve, ju lutemi na lini emailin tuaj dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.