Rreth Nesh

CO NDATIONRKOMBALTARE YINO, LTD

Kush jemi

yyswf

CO NDATIONRKOMBALTARE YINO, LTDështë një kompani profesionale eksporti me më shumë se 16 vjet përvojë. Zyra jonë e vendosur në provincën YIWU CITY ZheJiang, që është një nga qytetet më të rëndësishme të eksportit në Kinë. Klientët tanë nga Evropa 、 Amerika America Amerika e Jugut 、 Afrika dhe vendet e tjera të botës.

Ne u specializuam në Ndihmimin e Produkteve, Grumbullimin e Informacionit dhe Drejtimin e Tregut, Shembullin e Ofrimit, Urdhrin Shoqërues, Ndjekjen e Rendit, Kontrollin e Cilësisë, Sigurimin e Pagesës, Magazinimin, Transportin dhe dokumentet përkatëse të eksportit etj. Ne kemi staf profesional për të përmbushur nevojat e klientëve tanë, dhe ne lidhni direkt fabrikat për të bërë maksimizimin e fitimit tuaj.

Zgjidhni ne, nuk do të pendoheni kurrë, ne jemi partneri juaj më i mirë në Kinë. Mos hezitoni të na kontaktoni!