Na kontaktoni

CO NDATIONRKOMBALTARE YINO, LTD

Adresë

Salla 70298, kati i 5-të, ndërkombëtar

tregu tregtar distrik 5, Qyteti Yiwu, Zhejiang, Kinë.

Posta elektronike

Telefoni

0579-85578006

008613516933855

Orët

E hënë-e shtunë: nga 9:00 në mëngjes deri në 5:30 pasdite

 E diela: Mbyllur

Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni